Access Bars Nedir?

ACCESS BARS UYGULAMASI NEDİR VE NASIL YAPILIR?

 

 

Access Bars nedir? uygulaması insanlarda bilince erişmek için kullanılan kısayol aracıdır. Bilinç yargı olmaksızın her şeyi kapsar.

Başımızda bulunan ve bars adı verilen 32 tane çakra noktasına yapılan, 1990 yılında Gary Douglas ve Dr. DainHeer tarafından geliştirilmiş bir enerji sistemidir.

 

Acess Bars nedir? açıklaması olarak: Duygularımızın, düşüncelerimizin ve hislerimizin bir elektriksel yükü vardır.

Access Bars nedir?: Uygulama ortalama40-60 dakika sürer.Bar seansı, kişinin rahat bir pozisyonda olmasını  sağlayacak şekilde yatarak yada oturarak uygulanır.

 

Access Bars nedir? Tüm yapılması gereken barın ismini üç kez söylemektir, bu barı çalıştırır ve elinizin doğru yere gelmesini sağlar.Bunu yanlış yapamazsınız, barları çalıştırarak başkalarına zarar veremezsiniz.

Bar seansı yaparken ağır veya ciddi olmaya gerek yoktur. Kahkaha atmak bedeni,ciddi ve kasılmış olmaktan daha fazla şarj yükünden kurtarır.

 

Örneğin; para noktası çalıştırıldığında paraya sahip olmak, olmamak, parayı istemek, istememek, ona sahip olmaya istekli olmak ve olmamak gibi bakış açılarımızı, yargı ve inançlarımız içerir.

Access Bars seansından sonra kişilerin para akışlarında artış gözlemlenmektedir.

 

Başka bir örnek; yaşlanma önleyici noktası gözün iç köşesiyle aynı hizadadır.

Yaşlanma Önleyici yaşlanmak, ölmek ve bedenin parçalanıp ve dağılması ile ilgili her türlü şeyi kapsar. Bu bölge çalıştırıldığında tüm oradaki yargılar inançlar silinir.

 

Düzenli olarak Access Bars esansı yaptıranların yaşlanmadıkları gözlemlenmektedir. Sadece kendileri değil çevresindekilerde bu farkı görmektedir.

 

Herkesin Access Bars seansı farklı geçmektedir.Access Bars sırasında beyin dalgaları yavaşlar.Vücudumuz kendini dinlenceye alır hatta seans aralarında ve sonralarında derin uyku, ağlamak ve istemsiz kasılmalar,esneme ve değişik renk görme  görülmektedir.Access Bars uygulan kişiler ara ara uyusalar da tüm seans boyunca her şeyin farkındadırlar.Duygularımızın, düşüncelerimizin ve hislerimizin bir elektriksel yükü vardır.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.