• Access Bars Türkiye

Access Bars Kendine Uygulama

En son güncellendiği tarih: 22 May 2020

Access Bars kendine uygulaması, kişinin zihinsel anlamda rahatlamasına ve bu anlamda rahatlama yaşadıktan sonra hayatını daha kaliteli bir şekilde yaşamaya başlamasına yardımcı olan bir uygulamadır. Özellikle günümüzde ki zihin yorgunluğuna neden olabilecek faktörlerin çok fazla olması ve insanların bu durumun etkisinde kalarak hayatlarını yaşayabilme adına bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalmalarından dolayı, kendilerini zihin kirlenmesinden kurtaracak olan Access Bars kendine uygulamasını muhakkak yaptırmaları tavsiye edilmektedir.

Bu uygulama sayesinde zihinlerde oluşan olumsuz düşüncelerden kurtulurken aynı zamanda yaşamınızı daha iyi bir noktaya getirme noktasında da büyük bir adım atmış olacaksınız. İş stresinden ya da günlük yoğun düşüncelerden dolayı hayatınızı olumsuz bir şekilde yaşamaya başlamış ya da geleceğe dair umutla bakamıyorsanız, en iyi çözüm yolu olarak Access Bars kendine uygulamasını yaptırabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde tamamen pozitif bir enerjiye sahip olacağınız için geleceğe dair planlama yapma noktasında da oldukça iyi adımlar atmış olacaksınız.

Access Bars Uygulamasını Ne Sıklıkla Yaptırmalıyım?

Access Bars kendine uygulamasının tamamen zihinsel bir boşalmaya yardımcı olacak bir teknik olduğunu asla unutmamalısınız. Bu noktada herhangi bir yan etkinin ya da fiziksel bir olumsuzluğun yaşanmayacağını bilmelisiniz. Bununla birlikte insanların en ok merak ettiği nokta Access Bars kendine uygulaması yapmaya karar verdikten buna ne kadar devam etmeleri gerektiğidir.

İlk olarak şunu söylemeliyiz ki bu durum tamamen size bağlıdır. Bu uygulamanın herhangi bir uygulama sınırı olmadığından dolayı kendinizi her kötü hissettiğiniz anda yaptırabileceğiniz gibi ayrıca belirli periyotlarla da yaptırabilirsiniz. Tam anlamıyla bir zihin boşalma söz konusu olacağından dolayı bu işlemleri belirli periyotlarla yapmanız sizin için büyük bir avantaj oluşturacaktır. Özellikle stresli bir çalışma ortamınız ya da yoğun performans sergilemek durumunda kaldığınız bir çalışma hayatına sahipseniz, bu uygulamayı yaptırarak yaşam kalitenizin artması noktasında oldukça iyi bir tutum sergilemiş olacaksınız. Ayrıca zihinsel olarak belirli bir rahatlığa eriştikten sonra fiziksel anlamda da gözle görülebilen iyileşmeler de ortaya çıkacaktır. Bu sayede geleceğe dair daha sağlam adımlar atarken aynı zamanda daha mutlu bir insan olmanızın önünde bir yol açılmış olacaktır.

Günümüzde en fazla karşılaşılan sorunların başında zihinsel problemler gelmektedir. Yoğun iş hayatı, aşırı stres ve yorgunluğun çok yüksek seviyelerde yaşandığı günümüzde, bu sorunlarla başa çıkmak adına çok fazla bir şey yapılamadığını söyleyebiliriz. Özellikle yoğun günlük koşturmacadan sonra insan zihninde oluşan negatif enerjilerin atılmasına ve bunların yerine tam anlamıyla pozitif enerjinin bedeninize hakim olmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede daha olumlu bir düşünceye sahip olarak, günün sonunda tüm yorgunluğunuzdan kurtulduğunuz gibi ayrıca yeni bir düşünce şekline de sahip olmuş olacaksınız.

Özellikle zihinsel bir işlem ve zihinde bulunan negatif enerjilerin boşaltılması durumu söz konusu olduğundan dolayı bu işlemin uzman bir kişi tarafından yapılıyor olması gerekmektedir. Uzman bir kişi tarafından yapılmayan Access Bars kendine uygulamasının hiçbir faydasını göremeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca sadece fiziksel bir dokunuştan ziyade zihinsel bir aktarım olacağından dolayı Access Bars kendine uygulayıcısının da zihinsel olarak bu işleme hazır olması gerekecektir. Aksi takdirde negatif bir düşünce yapısına sahip olan bir uygulayıcının sizin zihninizde ki negatif enerjileri boşaltmanız konusunda yardımı olacağını düşünmemelisiniz.


access bars kendine uygulama

Access Bars Seansları Ne Kadar Sürüyor?

Access Bars kendine uygulaması seanslar yardımıyla gerçekleşen bir tekniktir. Bu seanslar belirli sayılarla ve sürelerle yapılmakla birlikte tamamen zihinsel bir uygulama olduğundan dolayı asgari uygulama şartlarında dahi verim almak mümkündür. Genel olarak bakıldığında ortalama bir seansın 60 ile 90 dakika arasında sürmesi beklenmektedir. Bu seans aralığında oldukça faydalı bir işlem yapılabileceği ve zihnin tamamen arındırılacağı düşünülmektedir. Bununla birlikte 15-20 dakikalık süren bir seansa katılmak da o kadar etkili olmasa dahi en azından kısmi de olsa zihin temizleme konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.