• Access Bars Türkiye

Access Bars Terapisi

Access Bars terapisi ilk defa 1991 yılında ortaya çıkmış olan öğretisi, daha iyi bir yaşama adım atabilmeniz için size bir fırsat sunmaktadır. Bu öğretide ki asıl amaç, zihinsel rahatlığa kavuşmak ve bu sayede oluşan ya da oluşabilme ihtimali olan fiziksel sorunların da önüne geçmek veya var olan sorunları ortadan kaldırmaktır.

Access Bars terapisi, bir çeşit bilinçaltı temizleme öğretisi olarak kabul edilmektedir. Kafamızda yer alan 32 bar noktasına uygulanarak gerçekleştirilmekte ve net bir şekilde bilinçaltı temizliği yapılmaktadır. Özellikle insanın yaşam süreci içinde elde ettiği bilgilerin, bilinçaltında kendilerine yer bulduğu ve burada depolandığı bilinmektedir. İşte bu depolama işlemi zaman içinde birçok gereksiz bilginin de burada toplanmasına neden olmaktadır.

Hiçbir şekilde işimize yaramayan ya da yaramayacak olan bilgilerin burada depolanmasından dolayı zihnimizde bir yorgunluk oluşmakta ve bunun neticesinde fiziksel olarak da etkilenme durumu ortaya çıkabilmektedir. İşte bu noktada Access barsterapisiyle bilinçaltı temizliği yapılmakta ve depolanan gereksiz tüm bilgilerden kurtulmanız sağlanmaktadır.

Access Bars Terapisi Nasıl Uygulanır?

Access bars terapisini uygulayabilmek için ilk olarak bu uygulamanın nasıl yapıldığını çok iyi bir şekilde biliniyor olması gerekmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda uygulayıcının bu bilgiyle birlikte zihinsel olarak da hazır olması gerekmektedir. Aksi takdirde tüm işlemleri doğru yapıyor olsa bile gereken iyileşme elde edilemeyecektir.

Access bars terapisi uygulanırken kafanızda bulunan 32 bar noktası diğer bir ismiyle istasyona hafif dokunuşlar yapılmaktadır. Burada ki dokunuşlar kesinlikle bilinen masaj türleri gibi yapılmayacaktır. Tam olarak noktaların biliniyor olması ve bu noktalara nasıl müdahalelerde bulunması gerektiği hususu oldukça önemli olmakla birlikte terapinin de başarılı olmasında temel oluşturmaktadır.

Yapılan bu uygulama sayesinde 32 bar noktasına etki edilerek bu alanda oluşan bili çöpleri temizlenmekte ve yeni alanların açılmasıyla birlikte zihinsel anlamda bir rahatlama elde edilmiş olmaktadır. Bu rahatlama, insanın hem zihinsel hem de fiziksel sorunlarına karşı daha mücadeleci ve daha dayanıklı olması noktasında yeni bir adım atmasını sağlayacak temel nokta olarak kabul edilmektedir.


Access Bars Terapisi

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.