• Access Bars Türkiye

Bioenerji Uzmanı

En son güncellendiği tarih: 22 May 2020

Bioenerji uzmanı, tüm evrende var olan doğal enerjiye verilen isimdir. Bu uygulamayı ilk defa Avusturyalı Hekim ve Psikanaliz Wilhelm Reich uygulamış ve gördüğü etkinin herkes tarafından bilinmesi için insanlara anlatması sonucunda yayılmaya başlamıştır. Günümüzde dünyanın neresinde olursa olsun bu tekniği kullanmakta olan milyonlarca insanın var olduğu bilinmektedir. Bioenerji için "Vücuttaki yaşam enerjisi" şeklinde bir tanım yapan Reich, bu teknik sayesinde insanın gerçek mutluluğu elde edebileceğine inandığını ifade etmektedir.

Her insan, bedeninde pozitif ve negatif enerjiyle yaşamına devam etmektedir. Özellikle negatif enerjinin fazla olduğu durumlarda kişi, hayatından zevk alamaz ve işlerini düzgün yapamaz hale gelmektedir. Buna karşılık olarak pozitif enerjinin fazla olduğu durumlarda ise hayatını güzel yaşamaya başlamakta ve yaşam enerjisiyle dolu bir hale gelmektedir. Bedeninde negatif enerji bulunan bir kişi aynı zamanda fiziksel olarak da bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilecektir. Özellikle fiziksel bir sorun yaşıyorsa muhtemelen o kısma negatif enerji birikimi olmuştur ve bunun bedenden atılması gerekecektir. Bu konuda negatif enerjiyi bedeninizden dışarıya atmanız konusunda size bioenerji uzmanı yardımcı olacaktır.

Bioenerji Nasıl Çalışır?

Bedenimize dışarıdan aldığımız her şeyde bir enerji bulunmaktadır. Bu ister gıda olsun isterse hava olsun fark etmemektedir. Dışarıdan kaynak olarak aldığımız bu şeyler bedenimize alındıktan sonra parçalanarak enerjiye dönüşmektedir. İşte bu kaynağın parçalanarak enerjiye dönüştürme işlemini yapan merkeze biz "Chakra" demekteyiz.

Chakralar aynı zamanda vücudumuzda hormon üretilmesine yardımcı olan endokrin bezlerini de yönetmektedir. Burada yönetilmekte olan hormonlar, aynı zamanda kaynakların parçalanmasının ardından ortaya çıkan enerjilerin negatife dönüşmesine neden olmaktadır. Bu negatif enerjiler ise auramızı zayıflatmak suretiyle chakramızın tıkanmasına neden olur ve sağlıklı bir enerji akışının da engellenmesi söz konusu olur.

Bioenerji uzmanı ise vücudunuzda oluşan bu negatif enerjiye müdahale ederek dışarıya atılması konusunda sizlere yardımcı olur. Ayrıca uyguladığı teknikler sayesinde bu enerjilerden kurtulurken yerlerine pozitif enerjinin alınmasında da yardımcı olacaktır. Bu sayede daha sağlıklı bir yaşam elde etme imkanı ortaya çıkarken aynı zamanda karşılaştığınız sorunlarında üstesinden gelmeniz daha kolay olacaktır.

bioenerji uzmanı

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.