• Access Bars Türkiye

MUCİZE BİLİNCİ NE DEMEK?

İnsanın sürekli hissettiği kaygı, stres, öfke, yoksunluk ve yetersizlik gibi duyguları zihninde durdurarak paralel bir evren açma bilincine Mucize bilinci denir.

Mucize bilincinde alan içinde bir sebep yoktur, sonsuz olasılıklar vardır.Seçimlerimizi bu olasılıklar içinden seçer ve paralel bir evren oluştururuz.

Mucize bilinci boyutu, sihir gibi, çalışır ama ikiside değildir sadece bir bilinç boyutudur. Mucize bilincine sahip olmak için herhangi bir eğitim, diploma, dil gibi hiçbir yan yeteneğe ihtiyacımız yoktur. Doğru düşünüp doğru sorgulayan herkes bu bilince kolayca erişebilir. Kısaca İste, seç, hayal et, olumla ve isteklerine sahip ol …

Her Şey Bir Mucize ile Başlar…

Şimdi Mucizeleri davet edip hayatımıza alıp kabul etmek içi yapılması gerekenler ile ilgili biraz ipucu verelim;

İSTE – KABUL ET

Öncelikle Haytamızda değişmesini istediğimizi yada sahip olmak istediğimizi bulalım.

Mesela; Hayalinizde ki bir arabanın sizin olduğunu düşünün.

Bu duygu size kendinizi nasıl hissettirirdi?

Muhteşem hissettiniz ama hemen arkasına da korku kaygı ve endişenizi yapıştırdınız.

Öncelikle istediklerimizde nasıl sorusunu sormayacağız ve bu soruya cevap bulmaya çalışmayacağız.

İstediğimiz yarata bilmek için önce o enerji biz olmalıyız. Yani bu enerjiyi öncelikle alıp kabul etmeliyiz. Alıp Kabul etmediğimiz hiçbir şey bizim değildir. Geçmiş çöplüklerden getirdiğimiz sadece kopya düşünce soru ve cevaplardır.

SEÇ- TALEP ET

Nasıl bir araba istediğini seç ve şu anki durumun bunu almak için müsait olmasa bile kendime bu arabayı alabilmek için daha fazla imkan ve alanlar yaratacağını söyleyerek başla.

Kendine hergün buna sahip olamam ben demek yerine sadece istediğimi yaratmak için “Hangi alan ve enerji olabilirim. Bu talebime ulaşabilmek için hayatıma fırsatların kolaylık neşe ve bereketle akması için hangi imkanları dahil edebilirim.Diyerek sürekli soru sorun.. Bu soruyu gün içinde devamlı kendinize sorun. İstediğimizi seçtikten sonra bunu soru ile genişletmek bir taleptir.

Bunun sorulara gelecek cevap belki size seçtiğiniz araba olmayacak ama beklenmedik bir miras, iş teklifi olarak gelecek. Yada yeni tanıştığınız kişi buna sebep olacak. Kısaca size ip uçları çıkar siz o ip uçlarını tutup yola devam ederseniz seçtiğiniz her ne ise mutlaka size gelecektir.

YARGILAMAYIN

Geçmişte yaptığınız hataları kayıpları aklınıza getirip kendinizi yargılamayın. Eğer kendimizi yargılar isek ortaya çıkacak mucizeleri engellemiş oluruz.

Kendimizi yargılamak suçlamak kesinlikle bizim bakış açımız değil. Dışarıdan geçmişten gelen aile , arkadaş kısaca toplumun bakış açısından kendimize seçtiğimiz bir paketdir. O yüzden seçimlerimiz için oynadığımız bu enerji oyununu kimseye söylemeyin. Paylaştığınız kişiler kendi geçmiş çöplüklerinden size endişe kaygı ve olumsuzluk getirecektir.

TOTEMLER YAPIN

Seçiminiz için kendinize eğlenceli totemler yapın. Eğer seçiminiz para ile alınacak bir şeyse her gün yeni bir para yaratıp yaratığınız parayı bu seçiminiz için bir yerde biriktirin. Tutarı ne olursa olsun her gün bir birikim yapın. Ve kendinize her gün ne kadar çok biriktirdim artık istediğimi almama çok az zaman kaldı diyerek bu enerjiyi içinizde hissedin. Kendinize bir zaman belirleyin ve kazandığınız yada size gelen paranın %10’ nunu hep ayırın. Ve birikim başladıktan sonra belirli aralıklarla değeri olan ve artan bir enerjiye dönüştürün. Mesela döviz altın şeklince saklayabilirsiniz. Bu şekilde para enerjisini hayatınıza çekmiş oluyorsunuz.

ŞÜKREDİN

Yapabildiğiniz her şey için şükredin. Bu sağlıklı olarak uyandığınız her gün için olabilir. Sizi mutsuz etse de bir işiniz olduğu için , dostlarınız arkadaşlarınız olduğu için şükredin. Şükür teşekkür ve özür bizim mutluluk enerjimizi yaratır. Mutlu olmak için sadece istediğiniz şeyleri yapmanız yeterlidir. Eğer her uyandığınızda kendiniz mutsuz hissediyorsanız yapmak istemeden yaptığınız bir şeyler vardır. Bunları bulup yeni seçimler yaratın ve bundan kesinlikle vazgeçmeyin. Yaratmak için bıkmadan aynı konu üzerinde milyonlarca olasılık yaratmanız ve seçim yapmanızdır.

MUCİZE BİLİNCİ NE DEMEK

31 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.