• Access Bars Türkiye

Reiki Uyumlama

En son güncellendiği tarih: 22 May 2020

Ruhsal şifa tekniği olarak uygulanan bir yöntem olan reiki uyumlama, insan hayatının dönüm noktası olarak değerlendirebilir. Özellikle şifa noktasında sağladığı faydayla birlikte dünya genelinde hızla yayılan ve herkes tarafından uygulanmaya başlanan reiki uyumlama, her geçen gün daha da yaygınlaşmaya devam ediyor. Reiki uyumlama, genel olarak "Evrensel Yaşam Enerjisi" olarak tanımlanmaktadır. Reiki uyumlama, insan vücudunda ortaya çıkmış olan ya da çıkması muhtemel tüm sorunların ortadan kaldırılmasında yardımcı olmaktadır. İster fiziksel olsun ister zihinsel olsun isterse de duygusal olsun ortaya çıkan tüm sorunlar karşısında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu uygulama sırasında özellikle vücudunuzda bulunan enerji dengesizliklerine müdahale edilerek ortada oluşan sorunun giderilmesi sağlanmaktadır.

Reiki Nasıl Uygulanır?

Reiki uyumlama, bu alanda uzman bir uygulayıcı tarafından yapılabilmektedir. Bunun dışında kimsenin yapma durumu olmadığı gibi gerekli eğitimleri almamış olduğundan tam olarak nasıl yapılacağı konusunda da bilgisi olmayacaktır. Reiki uyumlama uygulayıcısı eşliğinde seanslar şeklinde yapılan bu teknik ortalama 20 ile 90 dakika arasında uygulanabilmektedir.

Reiki uyumlama uygulamak için seansa katıldığınızda kendinizi rahat hissedebilecek ve bol giysiler giymeniz oldukça önemlidir. Ayrıca sorunlarınızı ve içinde bulunduğunuz psikolojik durula ilgili uygulayıcıya bilgi verirseniz daha yerinde bir işlem yapılmış olacaktır. Bununla birlikte uygulayıcı, sizinle ilgili genel bilgileri elde ederken aynı zamanda uygulama ile ilgili olarak genel bilgilendirme de yapacaktır. Bunun sonrasında ise reiki uyumlama uygulamasına geçilmektedir.

Reiki Seansından Sonra Ne Olması Beklenir?

Reiki uygulaması sonrasında standart olarak yapmanız gereken bir şey bulunmamaktadır. Bununla birlikte bol su içmeniz tavsiye edilmektedir. Ayrıca her dönemde olduğu gibi özellikle reiki uygulamasından sonra daha sağlıklı bir beslenme şekline kendinizi alıştırmanız gerekecektir. Bununla birlikte özellikle uygulamadan sonra birkaç gün yediklerinize dikkat ederek sağlıklı besinler tüketmeniz önerilmektedir. Ayrıca uygulamadan sonra hafif bir yorgunluk hissetmeniz de olağandır. Böyle bir durumda telaş etmenize gerek olmadığı gibi kısa bir dinlenmenin sonrasında normal halinize döneceksinizdir. Bununla birlikte aksi bir durumda da kendini hissedebilen olabilir. Kendini daha enerjik ya da daha durgun hissedebilen kişiler olabilecektir. Bu konuda telaş etmenize gerek yok, çünkü kısa sürede normal halinize döneceksiniz.

reiki uyumlama

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.