• Access Bars Türkiye

Theta Bilinçaltı Temizliği

Theta bilinçaltı temizliği, dua ve düşünce yoluyla yapılan bir bilinçaltı terapi tekniğidir. İnsan zihni, zaman geçtikçe gereksiz bilgi ve anılarla dolmaya başlamaktadır. Bu dolum sonucunda özellikle zihinsel anlamda olumsuz düşünceler oluşmakta ve negatif enerji depolanmaya başlamaktadır. Bu durum karşısında insanın yaşam enerjisi elinden alındığı gibi aynı zamanda geleceğe dair umutlarını da kaybetme noktasına gelebilmektedir. Öyle ki geleceğe dair en ufak bir planlama bile yapmaktan uzak durarak kendisini hayattan soyutlayabilecektir.

Bu soyutlama neticesinde insanlar arasında bulunmaktan rahatsızlık duymaya başlamakla birlikte aynı zamanda etki olarak fiziksel sorunlarla da karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durum karşısında zihnini boşaltmak ve ruhen rahatlamak ihtiyacı hissetmeye başlayacaktır. Bu rahatlama sayesinde hayat sevincini yakalarken aynı zamanda geleceğe dair daha umutlu olmaya başlayacaktır. Bunun içinde en uygun yöntem Theta bilinçaltı temizliği tekniği olacaktır. Theta bilinçaltı temizliği tekniği sayesinde zihinde oluşan negatif enerji boşaltılarak yerine pozitif enerjinin gelmesi sağlanmaktadır.

Theta bilinçaltı temizliği, beyin dalga frekansı kullanılarak gerçekleşen bir bilinçaltı temizleme meditasyonudur. Theta beyin dalgası, uyku ile uyanıklık arasında ki bir seviyeye tekabül eder. Yani uykuya dalmadan hemen önceki durumdur. Theta beyin dalga frekansı 4 - 7.5hz arası bir seviyededir. Normal şartlarda beynimiz beta frekansındadır yani 13 - 30 hz seviye arasındadır. Meditasyon sırasında Theta beyin dalga frekansının kullanılması sayesinde Theta bilinçaltı temizliği daha kolay ve kesin bir şekilde yapılabilmektedir.

Theta bilinçaltı temizliği uygulaması ile bilinçaltı temizliği yaptırılması sonucunda oldukça başarılı bir sonuç elde edilecektir. Bu durum zihinsel olarak rahatlamanıza yardımcı olurken aynı zamanda bu durumun etkisiyle birlikte fiziksel sorunlara karşı da bir iyileşme görülebilmesi mümkündü. Ayrıca bu uygulama sayesinde gelecek ile ilgili yeni planlar ve hayat felsefeleri ortaya çıkacağı için zihnin kullanım aralığı daha yüksek olacaktır. Bu sayede kendinizi daha sağlıklı bir birey olarak hissederek geleceğe dair planlar yapmaya başlayacaksınız. Böylelikle hem yaşam kaliteniz yükselmiş olacak hem de toplum içinde daha rahat hareket eden bir birey rolünü üstlenmiş olarak hayatınıza kaldığınız yerden çok farklı bir noktadan başlayacaksınız.


Theta Bilinçaltı Temizliği

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.