• Access Bars Türkiye

Theta Healing Fiyatları


Theta Healing fiyatları, dua ve düşünce yöntemiyle gerçekleştirilmekte olan bir meditasyon yöntemidir. Bu yöntem sayesinde insan bedeninde bulunan negatif enerjinin çıkartılarak yerine pozitif enerjinin girmesi sağlanır ve bu sayede rahatlama hissedilir. Tamamen zihinsel bir uygulama olduğundan dolayı yapılması kolay olmakla birlikte belirli tekniklerin iyi bir şekilde biliniyor olması gerekmektedir. Bununla birlikte bu tekniğin uygulayıcılarının da zihinsel olarak belirli bir seviyede bulunuyor olmaları oldukça önemlidir. Kendini iyi edemeyen birisinin başkası için bir çare bulabileceği düşüncesi yersiz olacaktır.

Theta Healing fiyatları uygulamasıyla birlikte oldukça hızlı bir değişim sürecine gireceğinizden emin olabilirsiniz. Tamamen zihinsel bir çalışma olmakla birlikte bu tekniğin aynı zamanda fiziksel oluşumlarda ki etkilerde göstermiş olduğu performanslar da asla göz ardı edilemeyecektir. Theta Healing fiyatları uygulamasını ilk defa keşfeden ve kendi üzerinde deneyerek faydasını gören ViannaStibal, yakalandığı bir kanser rahatsızlığından bu yöntem sayesinde kurtulmayı başarmıştır. Bu değişim aynı zamanda kendisi için bir dönüm noktası olduğundan dolayı herkesin bundan faydalanması için yeni bir akım başlatmış ve bunda da oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Theta Healing fiyatları uygulamasına ilk denemeye başladığınızda anında etkisini görebileceksiniz. Bu etki tabii ki anında bir iyileşme sağlamayacaktır fakat daha ilk seansta kendinizde bir şeyler değiştiğinin farkına rahatlıkla varabileceksiniz. Özellikle sistematik bir şekilde uygulanmasıyla birlikte oldukça iyi sonuçların alınacağı ve zihinsel rahatlama ile birlikte fiziksel iyileşmenin de mümkün olabileceğini kendi gözlerinizle görmüş olacaksınız.

Theta Healing fiyatları uygulaması, bu konuda uzman olan bir uygulayıcı tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu uygulama tamamen zihinsel yöntemlerle yapıldığından dolayı hem uygulamayı yapan hem de uygulamaya maruz kalan kişinin zihinsel olarak bu duruma hazır olması gerekmektedir. Yapılan işlemlerde özellikle dua ve düşünce yöntemleri kullanılarak bir meditasyon sürecine geçileceği için ön hazırlıklar yapılmalıdır.

Bu uygulamanın fiyatı konusunda net bir rakam söyleyebilmek oldukça zordur. Özellikle uygulamayı yapan kişinin o alanda ki başarılar ve özellikle zihin dünyasına olan hakimiyeti, fiyatlandırma konusunda farklılık oluşturacaktır. Ayrıca seans sürelerinin de bu konuda oldukça etkili olacağını unutmamalısınız.


Theta Healing Fiyatları

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.