• Access Bars Türkiye

Theta Healing Hastalıklar ve Rahatsızlıklar

Theta Healing hastalıklar ve rahatsızlıklar, zihin gelişimi noktasında çok faydalanabileceğiniz bir meditasyon tekniğidir. Theta dalga boyunda gerçekleştirilen bu uygulama sayesinde zihinsel olarak kendinizi iyileştirme sürecine başlatmanız ve bunun sonucunda fiziksel olarak etkileşimlerin ortaya çıktığına şahit olabileceğiniz bir yöntem olarak bilinmektedir. Özellikle fiziksel hastalıkların insan bedeninden zihinsel yöntemler ve çıkarımlarla uzaklaştırılması anlamına gelmektedir. Bu yöntemin uygulanması ve belirli periyotlar çerçevesinde yapılmaya devam edilmesiyle birlikte çok başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Bu teknik ilk olarak ViannaStibal tarafından uygulanmıştır. Stibal, yakalandığı bir kanser hastalığından sonra standart tedavi yöntemlerini uygulamaya başlar ve uzun süren tedavilerin bir fayda vermediğini fark ederek farklı bir arayış içine girer. Uzun gördüğü tedavilerin de bedenine olumsuz etkiler oluşturmasından muzdarip olmakla birlikte standart tedavi yöntemlerinin yerine farklı yöntem arayışları içine girmiştir. Özellikle bir hastalığın iyileşmesi sırasında farklı hastalıklara yakalanmanıza neden olmayacak bir yöntem arayışındayken dua ve düşünce yoluyla kendini iyileştirme çabasına girmeye başlar. Uyguladığı tekniklerin kendi üzerinde olumlu etki vermeye başlamasıyla birlikte bu meditasyon tekniğini kendi üzerinde uygulamaya devam eder.

ThetaHealing ve İyileşme Süreci

ViannaStibal, uygulamaya başladığı bu meditasyon yönteminin kısa sürede etkilerini görmeye başlamasının sonrasında bunu belirli bir düzen ve periyot halinde uygulamaya devam eder ve sonuç olarak yakalanmış olduğu kanseri yenmeyi başarır. Aldığı bu olağanüstü sonuç karşısında sevinç yaşamakla birlikte aynı uygulamayı yakın arkadaşlarına da tavsiye eder ve bu meditasyon şeklini onlar üzerinde de uygulamaya başlar.

Theta Healing hastalıklar ve rahatsızlıklar, onlarda da muhteşem bir sonuç verdikten sonra Stibal, bu öğretinin herkes tarafından bilinmesi için çalışmalara başlar. Özellikle ciddi hastalıkları bulunan ya da birçok uzman tarafından tedavisinin olmadığını öğrenen insanlar için bir çıkış kapısı olmaya başlamıştır. Tamamen dua ve düşünce yoluyla yapılan bir meditasyon şekli olduğundan dolayı herhangi bir yan etkisinin de olmaması sayesinde herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilir bir teknik olarak uygulanmaya başlanmıştır. Bu teknik o kadar başarılı olmuştur ki şuanda milyonlarca insan tarafından uygulanmaya devam etmektedir.


Theta Healing Hastalıklar ve Rahatsızlıklar

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Tüm hakları saklıdır.